Временно класиране след кръг 5
1.Душко Обрадовић295
2.Boris Mihov235
3.Filip Repman193

2ри кръг Спринт

Финално класиране

# Име Град Точки за prefmex Точки за intersection Точки за wordstone Точки за colors Точки за treefarm Общ брой точки Точки
1 Boris Mihov Sofia 49.760 89.726 81.433 208.190 200.967 630.076 100
2 Nemanja Majski Sombor 49.729 91.431 63.833 150.471 - 355.464 85
3 Серкан Рашид Шумен, Школа А&Б 49.106 - - 191.759 - 240.865 70
4 Blagojce Pavleski Prilep, Macedonia 49.319 - - 179.071 - 228.390 60
5 Михаил Михалев Габрово 49.559 0.000 0.000 166.161 - 215.720 50
6 Боян Георгиев София 46.922 - 0.000 127.806 - 174.728 40
7 Добромир Ангелов Варна 48.792 91.160 0.000 0.000 - 139.951 35
8 Андон Тепавичаров Sofia 45.977 79.392 0.000 - - 125.370 30
9 Душко Обрадовић Сомбор, Serbia 48.783 0.000 70.504 - - 119.287 25
10 Vedran Bajic Sombor 48.524 63.983 - - - 112.507 20
11 *Denislav Manev Габрово 44.385 57.611 - - - 101.997 18
12 Aleksandar Gubica Sombor 49.066 51.691 - - - 100.757 16
13 Иво Иванов Шумен 49.740 - 0.000 - - 49.740 14
14 Simona Hristova Shumen 49.689 - 0.000 - - 49.689 12
15 Yavor Vasilev Шумен, Школа А&Б 49.575 - - 0.000 - 49.575 10
16 Ivan Lupov Варна 49.432 - 0.000 0.000 - 49.432 9
17 Владислав Костов Шумен, Школа A&B 49.344 - 0.000 - - 49.344 8
18 Велислав Борисов Пловдив 49.313 0.000 0.000 - - 49.313 7
19 Виктор Ванев Плевен 49.156 - - 0.000 - 49.156 6
20 Filip Repman Sombor 49.056 - - 0.000 - 49.056 5
21-22 Весела Николова Шумен 48.903 - 0.000 - - 48.903 1
21-22 Kiril Minkov Пловдив 48.903 - 0.000 - - 48.903 1
23 Veljko Galović Sombor 48.786 - - - - 48.786 1
24 Валентин Филипов Плевен 48.092 - - 0.000 - 48.092 1
25 *Никола Манолов Хасково 47.595 - - - - 47.595 1
26 Mihael Ibisic Bački Monoštor 47.304 - - - - 47.304 1
27 Filip Tot Сомбор 47.262 - 0.000 - - 47.262 1
28 Калоян Еленков София 46.960 - 0.000 - - 46.960 1
29 Нермин Идириз Шумен 46.859 0.000 0.000 - - 46.859 1
30 Антон Анастасов Хасково 46.818 0.000 - - - 46.818 1
31 Огнян Йоргов София 46.780 - - - - 46.780 1
32 Христо Христов София 46.769 - - 0.000 - 46.769 1
33 Стефан Стоянов Шумен 46.530 - 0.000 - - 46.530 1
34 *Николай Христов София 46.358 - - - - 46.358 1
35 *Николай Вълчанов Шумен, Школа А&Б 46.118 - - - - 46.118 1
36 Любен Георгиев София 46.075 - 0.000 0.000 0.000 46.075 1
37 Vladimir Boychev Dupnitsa 46.066 - 0.000 - - 46.066 1
38 Deya Veleva Shumen 45.278 - 0.000 0.000 - 45.278 1
39 *Симона Иванова Шумен, Школа А&Б 44.816 - - - - 44.816 1
40 *Божан Иванов Търговище, Школа А&Б 44.604 - - - - 44.604 1
41 Веселин Монов Враца 43.722 - - - - 43.722 1
42 *Йордан Цоканов София 43.476 - - - - 43.476 1
43 Andrej Odri Sombor 43.017 - - - - 43.017 1
44 *Alexander Valchev Shumen 42.990 - - - - 42.990 1
45 Здравко Николов Шумен 42.828 - 0.000 - - 42.828 1
46 Mihajlo Protic Odzaci 42.602 - - - - 42.602 1
47 *Антонио Рахчев Разград, Школа А&Б 39.906 - - - - 39.906 1
48 Никола Жеков Шумен 35.589 - - - - 35.589 1
49 *Борис Бобев Шумен 35.189 - - - - 35.189 1
50 Marko Jojić Sombor 35.082 - 0.000 - - 35.082 1
51 *Дамян Бояджиев Шумен 33.188 - - - - 33.188 1
52 *Богдан Върбанов Школа A&B, Шумен 32.563 - - - - 32.563 1
53 *Мартин Ганчев Shumen 31.863 - - - - 31.863 1
54 Srna Batinić Crvenka 29.642 - - - - 29.642 1
55 Mila Vračar Apatin 27.655 - - - - 27.655 1
56 elitsa yotkova София 27.201 - 0.000 - - 27.201 1
57 Тодор Бончев Враца 25.870 - - - - 25.870 1
58 Nemanja Stefanovic Sombor 25.714 - - - - 25.714 1
59-68 Данило Бркић Сомбор, Serbia 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 Валентин Берберов Бургас 0.000 - 0.000 0.000 - 0.000 0
59-68 *Мартин Данчев Шумен, Школа А&Б 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 Pavle Sekulić Сомбор, Serbia 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 *Фейза-Нур Ибрахимова Шумен 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 *Радослав Димитров Търговище, Школа А&Б 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 Александрос Тосунидис Крън 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0
59-68 Владимир Тошев София 0.000 - - - - 0.000 0
59-68 Иван Илиев София 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
59-68 Андрей Димитров Бургас 0.000 - - - - 0.000 0
Отбелязаните със * състезатели участват и в младежкото класиране.
Партньори