Временно класиране след кръг 5
1.Душко Обрадовић295
2.Boris Mihov235
3.Filip Repman193

5ти кръг Маратон

Финално класиране

# Име Град Точки за mars Общ брой точки Точки
1 Христо Христов София 97.251 97.251 100
2 Душко Обрадовић Сомбор, Serbia 96.702 96.702 85
3 Filip Repman Sombor 96.188 96.188 70
4 Виктор Кожухаров Русе 95.577 95.577 60
5 Blagojce Pavleski Prilep, Macedonia 95.408 95.408 50
6 Kiril Minkov Пловдив 94.830 94.830 40
7 Родољуб Зељковић Zelengora 93.035 93.035 35
8 *Николай Христов София 92.368 92.368 30
9 Andrej Odri Sombor 92.120 92.120 25
10 Veljko Galović Sombor 92.062 92.062 20
11 Stefan Bosnić Crvenka 91.897 91.897 18
12 Мартин Копчев Габрово 91.753 91.753 16
13 Данило Бркић Сомбор, Serbia 91.480 91.480 14
14 Aleksandar Gubica Sombor 90.953 90.953 12
15 *Denislav Manev Габрово 90.655 90.655 10
16 Богдан Шарков София 90.539 90.539 9
17 Добромир Ангелов Варна 90.404 90.404 8
18 Mihajlo Protic Odzaci 89.960 89.960 7
19 Боян Георгиев София 89.850 89.850 6
20 Vedran Bajic Sombor 89.723 89.723 5
21 Luka Pleli Apatin 89.325 89.325 1
22 *Никола Манолов Хасково 88.952 88.952 1
23 Nemanja Stefanovic Sombor 88.799 88.799 1
24 Ясен Пенчев Габрово 88.631 88.631 1
25 Сергий Сaвчyк Кошарица 88.374 88.374 1
26 Борис Дачев София 88.006 88.006 1
27 Pavle Sekulić Сомбор, Serbia 87.135 87.135 1
28-29 Srna Batinić Crvenka 87.015 87.015 1
28-29 Пламен Томов София 87.015 87.015 1
30 Mila Vračar Apatin 86.987 86.987 1
31 Matej Vilim Sombor (Čvorak) 86.983 86.983 1
32 *Божан Иванов Търговище, Школа А&Б 81.741 81.741 1
33 Антон Анастасов Хасково 78.492 78.492 1
34 Велислав Борисов Пловдив 76.004 76.004 1
35 *Marko Mančić Odžaci 75.858 75.858 1
36 Simon Vogrinc - Kostić Odžaci 74.870 74.870 1
37 Yavor Vasilev Шумен, Школа А&Б 74.794 74.794 1
38-39 Djan Bordz Sombor 74.144 74.144 1
38-39 Mihajlo Dombrovski Odžaci 74.144 74.144 1
40 *Радослав Димитров Търговище, Школа А&Б 74.139 74.139 1
41 Tsvetoslav Mavrodiev Варна 74.084 74.084 1
42 Branko Sekulović Trebinje 71.796 71.796 1
43 Filip Tot Сомбор 69.583 69.583 1
44 Серкан Рашид Шумен, Школа А&Б 67.988 67.988 1
45 Luka Pantovic Sombor 65.222 65.222 1
46 *Николай Вълчанов Шумен, Школа А&Б 61.503 61.503 1
47 Milan Josic Sombor 57.023 57.023 1
48 Miloš Milutinović Belgrade 46.597 46.597 1
49 Simona Hristova Shumen 35.613 35.613 1
50 Михаил Михалев Габрово 34.818 34.818 1
51 Aleksa Milosevic Odzaci 25.516 25.516 1
52 Vuk Mijajlović Sombor 17.159 17.159 1
53 Илиян Занкински София 15.379 15.379 1
54 Kaloyan Svilenov Варна 11.480 11.480 1
55 Mihajlo Vukelić Sombor 6.323 6.323 1
56 Nikola Sadzak Sombor 5.580 5.580 1
57 Траяна Герова Шумен 3.086 3.086 1
58-59 Strahinja Ikic Sombor 1.489 1.489 1
58-59 Dejana Damjanovic Apatin 1.489 1.489 1
60 Jana Batinić Crvenka 1.379 1.379 1
61 Nikola Drobnjak Sombor 0.759 0.759 1
62-75 Milan Majski Sombor (Stara Selenča) 0.527 0.527 1
62-75 Lazar Djordjevic Sombor 0.527 0.527 1
62-75 Marko Jojić Sombor 0.527 0.527 1
62-75 Deya Veleva Shumen 0.527 0.527 1
62-75 Djordje Orlic Bački Brestovac 0.527 0.527 1
62-75 Vuk Mutic Sombor 0.527 0.527 1
62-75 Petar Trbojevic Sombor 0.527 0.527 1
62-75 *Jovana Trkulja Sombor 0.527 0.527 1
62-75 Mila Štikovac Apatin 0.527 0.527 1
62-75 Ana Arbutina Sivac 0.527 0.527 1
62-75 David Juric Sombor 0.527 0.527 1
62-75 Danilo Rebic Sivac 0.527 0.527 1
62-75 Даниел Трополинов Велико Търново 0.527 0.527 1
62-75 Mihaela Rica Bački Breg 0.527 0.527 1
76 Траян Киров София 0.524 0.524 1
77 Деница Янкова Шумен 0.000 0.000 1
78-85 *Gercho Petrov Школа А&Б 0.000 0.000 0
78-85 Андрея Трифонова Бургас 0.000 0.000 0
78-85 Boris Mihov Sofia 0.000 0.000 0
78-85 Vladan Pavicevic Sombor 0.000 0.000 0
78-85 Vasilije Ikic Sombor 0.000 0.000 0
78-85 *tihomir ivanov Хасково 0.000 0.000 0
78-85 Matija Ivosev Sombor 0.000 0.000 0
78-85 Luka Terzin Sombor 0.000 0.000 0
Отбелязаните със * състезатели участват и в младежкото класиране.
Партньори