Финалът на CodeIT сезон 2023/2024 ще се проведе присъствено в София на 2-3 юни. Очаквайте подробности.

Временно класиране след кръг 6
1.Boris Mihov335
2.Душко Обрадовић295
3.Христо Христов201

5ти кръг Маратон

Финално класиране

# Име Град Точки за cleanUP Общ брой точки Точки
1 Антон Анастасов Хасково 97.252 97.252 100
2 Душко Обрадовић Сомбор, Serbia 94.391 94.391 85
3 Nemanja Majski Sombor 91.880 91.880 70
4 Емил Инджев Русе 89.559 89.559 60
5 Roman Hultaichuk Lviv 88.816 88.816 50
6 Encho Mishinev Ямбол 88.329 88.329 40
7 Vedran Bajic Sombor 86.098 86.098 35
8 Виктор Кожухаров Русе 85.943 85.943 30
9 Aleksandar Gubica Sombor 85.229 85.229 25
10 Мартин Копчев Габрово 80.448 80.448 20
11 Георги Петков Варна 75.945 75.945 18
12 Mihael Ibisic Bački Monoštor 73.784 73.784 16
13 Aleksandar Štork Sombor 62.405 62.405 14
14 Нермин Идириз Шумен 61.605 61.605 12
15 Luka Terzin Sombor 61.426 61.426 10
16 Borko Rajkovaca Sombor 61.258 61.258 9
17 Nemanja Tepavac Sombor 61.253 61.253 8
18 Vuk Mijajlović Sombor 61.181 61.181 7
19 Srna Batinić Crvenka 61.048 61.048 6
20 Aleksa Cvetković Sombor 60.789 60.789 5
21 Lazar Kostic Sombor, Serbia 60.173 60.173 1
22 Dejana Damjanovic Apatin 60.096 60.096 1
23 Mihajlo Vukelić Sombor 59.082 59.082 1
24 Nemanja Cvetkovic Stanišić 57.550 57.550 1
25 Ния Димитрова Шумен 53.151 53.151 1
26 Boris Angelov Sofia 47.493 47.493 1
27 Румен Михов Ямбол 47.368 47.368 1
28 Стоян Малинин Свиленград 38.107 38.107 1
29 pesut milos sombor 32.916 32.916 1
30 Емилиана Димитрова София 32.830 32.830 1
31 Stefan Bosnić Crvenka 29.049 29.049 1
32 Даниел Трополинов Велико Търново 27.184 27.184 1
33 Alen Milošević Sombor 21.980 21.980 1
34 Andrija Stojkovic Karavukovo 21.623 21.623 1
35 Иван Смиленов Шумен Школа А&Б 20.920 20.920 1
36 Nikola Drobnjak Sombor 18.087 18.087 1
37 Александър Георгиев Варна 15.197 15.197 1
38 Matija Ivosev Sombor 8.321 8.321 1
39 Matej Vilim Sombor (Čvorak) 4.119 4.119 1
40-46 Djordje Stulic Odzaci 0.000 0.000 0
40-46 Aleksandar Djeric Sombor 0.000 0.000 0
40-46 Strahinja Ikic Sombor 0.000 0.000 0
40-46 Milos Manojlovic 0.000 0.000 0
40-46 Simona Hristova Shumen 0.000 0.000 0
40-46 Simon Vogrinc - Kostić Odžaci 0.000 0.000 0
40-46 Nikola Milkovic Sombor 0.000 0.000 0
Отбелязаните със * състезатели участват и в младежкото класиране.
Партньори