Финалът на CodeIT сезон 2023/2024 ще се проведе присъствено в София на 2-3 юни. Очаквайте подробности.

Временно класиране след кръг 6
1.Boris Mihov335
2.Душко Обрадовић295
3.Христо Христов201

2ри кръг Спринт

Финално класиране

# Име Град Точки за power Точки за figures Точки за parties Точки за simple Точки за medals Общ брой точки Точки
1 Добромир Ангелов Варна 67.309 75.825 0.000 - - 143.134 100
2 Ясен Пенчев Габрово 41.259 77.592 0.000 0.000 - 118.850 85
3 Boris Mihov Sofia 0.000 78.129 0.000 - - 78.129 70
4 Веселин Маркович Варна 0.000 66.538 0.000 - - 66.538 60
5 Стоян Малинин Свиленград 0.000 60.888 0.000 - - 60.888 50
6 Емил Инджев Русе 59.957 - - 0.000 - 59.957 40
7 Nemanja Majski Sombor 55.390 0.000 - - - 55.390 35
8 Vedran Bajic Sombor 47.960 - - - - 47.960 30
9 Aleksandar Gubica Sombor 45.942 - - - - 45.942 25
10 Михаил Банков Плевен 43.626 - 0.000 - - 43.626 20
11-44 Preslav Toshev Ruse 0.000 - 0.000 0.000 - 0.000 0
11-44 Lazar Kostic Sombor, Serbia 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Виктор Ванев Плевен 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Milan Ranisavljevic Sombor 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Ангел Атанасов Хасково 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Деян Хаджи-Манич Варна - - - 0.000 - 0.000 0
11-44 Иво Иванов Шумен 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Калоян Върбанов Русе - 0.000 - 0.000 - 0.000 0
11-44 Виктор Папазов Шумен 0.000 0.000 0.000 - - 0.000 0
11-44 Георги Петков Варна 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Андон Тепавичаров Sofia - - 0.000 - - 0.000 0
11-44 *Никола Манолов Хасково - - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Нермин Идириз Шумен 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Roman Hultaichuk Lviv 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 *Александър Георгиев София 0.000 0.000 - - - 0.000 0
11-44 Александър Георгиев Варна 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Lazar Zubovic Sombor 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Ema Velikova Shumen 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Luka Terzin Sombor 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Ivan Lupov Варна 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Viktor Lucic Sombor 0.000 - - - 0.000 0.000 0
11-44 Дениз Потурлиев Плевен 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Михаил Михалев Габрово 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Ния Димитрова Шумен 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Стефан Стоянов Шумен 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Mihael Ibisic Bački Monoštor 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Александър Гатев София 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 *Мартин Ганчев Shumen 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 Валентин Берберов Бургас 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Георги Петков София 0.000 - - - - 0.000 0
11-44 *Александър Манолов Хасково 0.000 0.000 - - - 0.000 0
11-44 Ясмин Ердим Плевен 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Серкан Рашид Шумен, Школа А&Б 0.000 - 0.000 - - 0.000 0
11-44 Мартин Недев Хасково 0.000 - - - - 0.000 0
Отбелязаните със * състезатели участват и в младежкото класиране.
Партньори