Финалът на CodeIT сезон 2023/2024 ще се проведе присъствено в София на 2-3 юни. Очаквайте подробности.

Временно класиране след кръг 6
1.Boris Mihov335
2.Душко Обрадовић295
3.Христо Христов201

5ти кръг Маратон

Финално класиране

# Име Град Точки за war Общ брой точки Точки
1 Душко Обрадовић Сомбор, Serbia 93.410 93.410 100
2 Aleksandar Gubica Sombor 74.455 74.455 85
3 Антон Анастасов Хасково 59.551 59.551 70
4 Viktor Lucic Sombor 55.450 55.450 60
5 Lazar Kostic Sombor, Serbia 50.987 50.987 50
6 Vedran Bajic Sombor 31.188 31.188 40
7 Nemanja Majski Sombor 19.119 19.119 35
8 Mihael Ibisic Bački Monoštor 17.462 17.462 30
9 Filip Repman Sombor 17.249 17.249 25
10 Veljko Galović Sombor 10.279 10.279 20
11 Дениз Потурлиев Плевен 7.204 7.204 18
12 Stefan Bosnić Crvenka 6.915 6.915 16
13 Михаил Михалев Габрово 6.660 6.660 14
14 Добромир Ангелов Варна 4.437 4.437 12
15 Matej Vilim Sombor (Čvorak) 2.050 2.050 10
16 Aleksa Cvetković Sombor 1.768 1.768 9
17 Виктор Кожухаров Русе 1.322 1.322 8
18 Георги Петков Варна 1.196 1.196 7
19 Серкан Рашид Шумен, Школа А&Б 0.778 0.778 6
20 Yavor Vasilev Шумен, Школа А&Б 0.758 0.758 5
21 Andrej Odri Sombor 0.669 0.669 1
22 Boris Angelov Sofia 0.584 0.584 1
23 *Никола Манолов Хасково 0.562 0.562 1
24 Иво Иванов Шумен 0.556 0.556 1
25 Aca Dj Sombor 0.428 0.428 1
26 Luka Terzin Sombor 0.414 0.414 1
27 Ясмин Ердим Плевен 0.412 0.412 1
28 Nemanja Stefanovic Sombor 0.307 0.307 1
29 Filip Tot Сомбор 0.305 0.305 1
30-35 Родољуб Зељковић Zelengora 0.305 0.305 1
30-35 Данило Бркић Сомбор, Serbia 0.305 0.305 1
30-35 Mila Vračar Apatin 0.305 0.305 1
30-35 Nemanja Tepavac Sombor 0.305 0.305 1
30-35 Dejana Damjanovic Apatin 0.305 0.305 1
30-35 Alen Milošević Sombor 0.305 0.305 1
36 Simona Hristova Shumen 0.300 0.300 1
37 Simon Vogrinc - Kostić Odžaci 0.295 0.295 1
38 Marko Jojić Sombor 0.283 0.283 1
39 Владислав Костов Шумен, Школа A&B 0.237 0.237 1
40 Иван Илиев София 0.231 0.231 1
41 Andrija Stojkovic Karavukovo 0.216 0.216 1
42 Borko Rajkovaca Sombor 0.018 0.018 1
43 Srna Batinić Crvenka 0.018 0.018 1
44 Даниел Трополинов Велико Търново 0.008 0.008 1
45-58 Matija Ivosev Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Damyan Aleksiev Graz 0.000 0.000 0
45-58 Vuk Mijajlović Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Djordje Stulic Odzaci 0.000 0.000 0
45-58 pesut milos sombor 0.000 0.000 0
45-58 Nikola Milkovic Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Lazar Zubovic Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Stefan Radic Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Dimitrije Broćilović Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Mihajlo Protic Odzaci 0.000 0.000 0
45-58 Milan Josic Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Дани Стоянова Шумен 0.000 0.000 0
45-58 Mihajlo Vukelić Sombor 0.000 0.000 0
45-58 Nikola Drobnjak Sombor 0.000 0.000 0
Отбелязаните със * състезатели участват и в младежкото класиране.
Партньори